JESIEŃ-ZIMA 2024/2025

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA PŁYWALNIE:
- UL. MILICKA,
- UL. LEKARSKA (VRATISLAVIA MEDICA),

ABY DOKONAĆ REZERWACJI, ZAPOZNAJ SIĘ KONIECZNIE Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI. NASTĘPNIE WCIŚNIJ PRZYCISK: "ZAPISY NA ZAJĘCIA", ZNAJDUJĄCY SIĘ NA SAMYM DOLE STRONY.


UWAGA!
W związku z planowanym remontem na pływalni przy ul. Milickiej, informujemy, że start kursu zaplanowany jest na początek września, jednak zastrzegamy, że termin może ulec zmianie. Jeśli taka sytuacja będzie miała nastąpić, niezwłocznie Państwa poinformujemy. W tej sytuacji - w przypadku wykupienia kursu na pływalni przy ul. Milickiej - prosimy nie opłacać z góry całości kursu, ponieważ kwota może ulec zmianie (wówczas zostanie odpowiednio pomniejszona).

WAŻNE!
Wszyscy kursanci do ukończenia 3 roku życia (nawet, jeśli na co dzień nie korzystają z pieluch) muszą posiadać neoprenowe (wielorazowe) pieluchy do pływania. UWAGA! Jednorazowe pieluchy do pływania są dozwolone tylko, jeśli zostaną dodatkowo zabezpieczone wielorazową pieluchą neoprenową. Jest to podyktowane względami higienicznymi oraz komfortem wszystkich kursantów.
Aby uprościć Państwu sprawę, przy dokonywaniu rezerwacji na semestr, możliwy będzie zakup pieluchy neoprenowej bezpośrednio w naszej szkole pływania (możliwy także zakup we własnym zakresie).


WAŻNE INFORMACJE:

1. Po prawidłowo dokonanej rezerwacji, otrzymają Państwo potwierdzenie mailowe.

2. Brak widocznej grupy w systemie oznacza, że nie ma w niej wolnych miejsc (dostępne miejsca wyczerpały się).

3. Cena zajęć grupowych to 65 zł/zajęcia (cena za kurs różni się w zależności od dnia tygodnia - różna ilość zajęć ze względu na dzień tygodnia/przypadające dni ustawowo wolne).

4. Cena zajęć indywidualnych:
- 150 zł za zajęcia dla 1 osoby/1 instruktor
- 210 zł za zajęcia dla 2 osób/1 instruktor
- 270 zł za zajęcia dla 3 osób/1 instruktor

Widoczna na stronie cena zajęć indywidualnych dotyczy zawsze 1 kursanta. W przypadku zapisu więcej niż 1 osoby na 1 zajęcia indywidualne, cena zostanie przeliczona.

W przypadku zapisu więcej niż 1 kursanta na 1 zajęcia indywidualne, prosimy w rubrykach: "Imię" oraz "Nazwisko" podać imiona i nazwiska wszystkich kursantów wraz z ich pełnymi datami urodzenia (przy imieniu i nazwisku kursanta). Natomiast w rubryce: "Data urodzenia" - datę tylko jednego z kursantów.


5. Zadatek (I rata) płatny jest w ciągu 3 dni od dokonanej rezerwacji. Zadatek jest kwotą bezzwrotną, dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje.
Zadatek dla zajęć grupowych wynosi 300 zł.
Zadatek dla zajęć indywidualnych wynosi 600 zł.

6. Płatność rozłożona jest na 4 raty (I rata (zadatek - bezzwrotny!) - płatny w ciągu 3 dni od dokonanej rezerwacji.)

7. W przypadku chęci anulowania rezerwacji, prosimy o kontakt: info@swimandfun.pl

8. Długość zajęć to:
- 30 minut dla grup niemowląt i małych dzieci
- 45 minut dla grup wiekowych 3+RODZIC oraz wyżej
- 60 minut dla grup na pływalni AWF

9. Podczas semestru, odrabianie zajęć jest możliwe. Każdy kursant ma prawo do 5 odrobień (po prawidłowym zgłoszeniu nieobecności).Zapisy są aktualnie wyłączone.